Baby Natural Shampoo

750L

Përshkim

Kombinim i perberesve natyrale, i cili jep perkujdesjen maksimale per lekuren sensitive te bebeve.
Perzierje e detajuar e vajerave esenciale dhe ekstrakteve unike, qe lekura e bebeve tuaj te jete gjithmone e mbrojtur.

Përbërës tërësisht natyral

Artisan Formula

Ekstrakt Kamomili, Ekstrakt Livando

Volumi

50ml

Dimensions 5.5 × 4 × 12 cm

Përfitimet dhe Këshilla

  • E mban lekuren e bebes te paster e te bute.
  • Perdoreni gjate cdo dushi.