Acne Off Cream

Hapi i fundit per fytyre pa akne

3,000L

Përshkim

Ky krem jo vetem  qeteson e trajton njollat, por gjithashtu zbeh shenjat e mbetura nga aknet. Kete e ben me ane te perberesve te zgjedhur me shume kujdes, te cilet zbusin lekuren e fytyres e parandalojne daljen e akneve.

Përbërës tërësisht natyral

Formulë Artizanale

Frankincense, Tea Tree, Vaj Esencial Patchouli, Vaj i Fares se Zeze

Volumi

20gr

Shipping Weight 125.38 g
Dimensions 5.5 × 5.5 × 4.5 cm

Përfitimet dhe Këshilla

Fillimisht lani fytyren duke perdorur Acne Off Facewash , e thajeni butesisht ate. Me pas spruconi Tonik Acne Off . Perdoreni kremin 1-2 here ne dite, duke e masazhuar butesisht ne fytyre.