Nipple Cream

Dhimbjet e tmerrshme te majave te gjijve shpesh here bejne te harrohen edhe dhimbjet e lindjes…

Tani me Nipple Cream jepini fund ketyre dhimbjeve dhe ndiejeni percimin e dashurise se nenes te bebi gjate gjidhenies.

Nje krem teresisht natyral, qe i jep fund plageve ne majat e gjijve per nenat, por edhe i sigurte e i pershtatshem per bebet, vjen nga Sekretet e Natyres.

Edhe pse me origjine natyrore, Lanolina dhe Dylli i bletes nuk permbahen te ky krem 100 % Natyral, i pergatitur me profesionalizem nga farmaciste Eriona, cka e ben edhe me shume te sigurte per bebin tuaj.

Sekretet e Natyres,
Shendeti Juaj nen Perkedheline e Natyres…

© Ndalohet përdorimi ose kopjimi i këtij materiali