Nipple Cream

NIPPLE CREAM <3 tek #Sekretet_e_Natyres
 
Dhimbjet e tmerrshme te majave te gjijve shpeshhere bejne te harrohen edhe dhimbjet e lindjes.
 
Tani me Nipple Cream jepini fund ketyre dhimbjeve dhe ndiejeni percimin e dashurise se nenes te bebi gjate gjidhenies.
 
Nje krem teresisht natyral, qe i jep fund plageve ne majat e gjijve per nenat, por edhe i sigurte e i pershtatshem per bebet, vjen nga Sekretet e Natyres.
 
Edhe pse me origjine natyrore, Lanolina dhe Dylli i bletes nuk permbahen te ky krem 100 % Natyral, i pergatitur me profesionalizem nga farmaciste Eriona, cka e ben edhe me shume te sigurte per bebin tuaj.
 
Sekretet e Natyres,
Shendeti Juaj nen Perkedheline e Natyres…
 
© Ndalohet përdorimi ose kopjimi i këtij materiali