Marsela M.

Pasi kam provuar vajin e Arganit për fytyrën dhe flokët nuk më është dashur asnjë produkt tjetër. Pasi është perfekt për një lëkurë të gjallë dhe flokë të mrekullueshëm, plotë shkëlqim dhe butësi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *