Limonate me livando

Limonate me livando –  Pija kunder stresit dhe pagjumesise

Nese ndiheni te shqetesuar ose jo ne humor, limonata me livando mund te jete zgjidhje per problemet tuaja 🙂 🙂

Perberesit :

Uje

Mjalt  (sipas deshires)

Limon

Vaj esencial livando ( 1-2 pika )

Perzieni te gjithe perberesit dhe pini kete leng qetesues per sistemin nervor, zemren, qarkullimin e gjakut , duke reduktuar stresin dhe mundeson  gjume te rehatshem  🙂 🙂

Sekretet e Natyres,

Shendeti Juaj nen Perkedheline e Natyres…