“Lady Night Cream “

Për një lëkurë të shëndetshme, të hidratuar , që shkëlqen dhe e butë si mëndafsh…

#Sekretet_e_Natyres sjell për ju Krem Fytyre LADY  NIGHT  <3 🙂

Përgatitur me shumë dashuri nga farmaciste Eriona, një kombinim ideal për një  lëkurë  të  brishtë  dhe delikate  :

I fuqizuar me, ” Enzimën Q 10 ”   dhe i pasuruar me, ”  Aloe Vera ” i risjell freskinë dhe rininë lëkurës   tuaj.

Duke e mbingopur me vlerat dhe vetitë e :

-Vitaminës E

-Vajit të Shegës

– Vajit të  Argani

-Lavander

  • Trëndafil
  • Patchuli
  • Geranium etj..

 

Përdoret për të gjitha llojet e fytyrës , duke mundësuar efekt :

Ushqim  në thellësi të  lëkurës

Hidratim  në maksimum të  lëkurës

Anti-age

Lifting etj

Freskon , rinon, zbut, dhe përkëdhelë si askush  tjetër lëkurën tuaj…

LADY Cream , Sekreti i Zonjave të Vërteta…

 

Sekretet e Natyrёs,

Bukuria Juaj nёn Pёrkёdhelinё e Natyrёs…