Lady Face Scrub

“LADY FACE SCRUB ”

SCRUB për Fytyrën Tuaj – Një “Peeling “ i vërtetë me përbërje 100 % Natyrale, formulim me 0 kimikate dhe me baze susamin, kokosin, shafranin, sheqerin e kuq etj…

VETITЁ :
• Rrit qarkullimin e gjakut
• Pastron dhe ushqen në thellësi lëkurën
• Largon qelizat e vdekura duke e lënë lëkurën të lëmuar

Sekretet e Natyres,
Lekura Juaj nen Perkedheline e Natyres…