Krem Me Ekstrakt Kërmilli

 

Kremi Me Ekstrakt Kërmilli – përmban antioksidantë që janë në gjendje të ngadalësojnë procesin e plakjes duke eliminuar radikalet e lira dhe përmbajtja proteinike është e rëndësishme për t’i dhënë mundësinë lëkurës të jetë më e shëndetshme, më e re dhe më e tonifikuar.

Acidi Hialuronik  qe permban jarga e kermillit eshte nder agjentet me te rendesishem ne luftimin e plakjes dhe ruajtjes se elasticitetit te lekures tuaj.

~Hidraton lëkurën

~Mban lëkurën të shdritshme dhe të ushqyer
~Mbrojnë nga rrezet ultravjollcë, duke parandaluar në këtë mënyrë plakjen e parakohshme të saj.
~Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
~I jep lëkurës së fytyrës një efekt natyral lifting
~Tonifikon lëkurën.
~Eleminon toksinat.
~Krijon efektin e freskisë

Përgatitur në mënyrë artizanale nga Farmaciste Eriona

Formulë me 0 Kimikat

100 % Natyrale