Bërrylat dhe gjunjët e errët ju shqetësojnë?!!!

Vaj kokosi e limon për bërryla dhe gjunjë të errët …

Vitamina E përbërje të vajit të kokosit ndihmon në zbardhjen e tonit të lëkurës dhe parandalon tharjen duke e mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të ushqyer. Gjithashtu ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar e të errët.
• Përgatitni një përzierje me 1 lugë çaji vaj kokosi e ½ luge lëng limoni. Aplikojeni atë në zonat e errëta, në gjunjë e bërryla dhe lëreni për 15-20 minuta. Largojeni përzierjen me një peshqir të lagur. Praktikojeni 1 herë në ditë.

Sekretet e Natyrës,
Shëndeti juaj nën Përkëdhelinë e Natyrës …